офіційний сайт

РОЗСЛІДУВАТИ ФАКТИ КОЛАБОРАЦІЇ, ДЕРЖЗРАДИ ТА КОНФІСКУВАТИ МАЙНО, – ЗВЕРНЕННЯ ВОЛИНЬРАДИ

Під час позачергового засідання 17-ої сесії обласної ради депутати прийняли звернення до Президента України, голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра, Генерального прокурора, очільника СБУ, директора Державного бюро розслідувань щодо ефективного розслідування фактів колабораційної діяльності, державної зради та конфіскації майна.

У зверненні, зокрема, йдеться, що українське суспільство вразили оприлюднені днями Службою безпеки України в межах справи «Медведчука – Порошенка» свідчення підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука про злочинні схеми виведення з державної власності й заволодіння частиною магістрального нафтопроводу Самара-Західний напрямок, а також налагодження у 2014-2015 роках закупівлі вугілля з окупованих територій Донецької та Луганської областей. Зізнання вказують на пряму причетність до цього п’ятого Президента України Петра Порошенка та низки високопосадовців, які забезпечували ухвалення необхідних рішень у різних інстанціях для реалізації згаданих протиправних схем.

«В результаті безпрецедентного зловживання службовим становищем найвищими посадовими особами український народ втратив значну частину державної власності стратегічного значення. Оприлюднені факти свідчать про планомірну та багаторічну діяльність організованого злочинного угрупування, до складу якого входила велика частина верхівки державного апарату, включаючи п’ятого Президента України, Міністрів, правоохоронців, посадовців Національного банку України, народних депутатів, суддів та інших. З метою особистої наживи вказані особи не лише відверто грабували український народ, але й фактично фінансували терористичні угрупування так званих ЛНР/ДНР, проводячи з ними торгівлю вугіллям при наявності альтернативних варіантів.

Особливого цинізму злочинній діяльності додає той факт, що усі згадані правопорушення відбувалися у той час, коли Україна вела боротьбу за збереження суверенності, державності та незалежності, на полі бою щоденно проливали кров та гинули найкращі сини та дочки нашої країни. Кривавий бізнес та особисте збагачення на стражданнях свого народу вимагає рішучої та швидкої реакції з боку правоохоронної системи», – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати Волинської обласної ради наполегливо просять максимально ретельно провести досудове розслідування фактів злочинної діяльності Петра Порошенка, Віктора Медведчука та інших осіб, причетних до виведення з державної власності і заволодінням Петром Порошенком нафтопроводу та торгівлею вугіллям з так званими ЛНР/ДНР.

Окрім цього, відповідно до закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність», депутати Волиньради пропонують майно зазначених вище осіб конфіскувати на потреби Збройних Сил України.

Звернення підтримали 43 з 52 присутніх депутатів. Проти проголосувала фракція «Європейська солідарність».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*