офіційний сайт

РОБОТУ АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ВОЛИНІ ПЕРЕФОРМАТУЮТЬ

Під час засідання зборів засновників Агенції регіонального розвитку Волині створили наглядову раду і обрали її керівні органи. 

За пропозиціями присутніх головою наглядової ради обрано першого заступника очільника ОДА Сергія Мовенка, заступником – керуючого справами апарату обласної ради Дмитра Дубняка, а секретарем – керівницю департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОДА Вероніку Бальбузу. Крім того, до наглядової радиувійшов депутат Волиньради, голова бюджетної комісії Орест Маховський.

Як зазначив Дмитро Дубняк, діяльність Агенції є важливою для волинської громади, адже її посередництвом буде можливість залучати додаткове державне фінансування на інфраструктурні проєкти та закордонні інвестиції для розвитку області. «Агенція буде працювати для потреб органів місцевого самоврядування, адже у Міністерстві розвитку громад і територій бачать такі організації як своїх представників на місцях. Прикро, що Агенція регіонального розвитку на Волині була створена ще 2016 року, але досі існувала формально, тоді як такі ж установи активно функціонують в 21 області України та успішно реалізують проєкти», – наголосив Дмитро Дубняк.

На думку членів наглядової ради для того, щоб установа почала ефективно виконувати свої функції, найперше потрібно змінити директора агенції, залучити кошти на її діяльність та налагодити продуктивну співпрацю із Мінрегіоном.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*