офіційний сайт

«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»: У ЛУЦЬКУ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ

Мета змагань – зібрати кошти на придбання амуніції для бійців Національної гвардії України, які воюють на передовій.

У змаганнях взяли участь понад 360 легкоатлетів з 24 регіонів України. Легкоатлетів привітали голова обласної ради Григорій Недопад, голова правління благодійного Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, ректори Луцького національного технічного університету Ірина Вахович та Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, а також представники спортивних федерацій та військові.

«Сьогоднішня спортивна подія важлива і для нас, і для спортсменів, навіть під час війни маємо не забувати про розвиток країни і її майбутнього – молоді. Ми усі щиро вдячні нашим військовим за те, що ми можемо працювати, змагатися і допомагати їм на передовій захищати нашу країну. Цей благодійний турнір – наш вклад у загальноукраїнську перемогу над ворогом», – наголосив Григорій Недопад.

Очільник Волиньради також подякував за організацію турніру Луцькій міській раді та Благодійному Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Легкоатлетичний чемпіонат триватиме впродовж 24–25 червня. Змагатимуться спортсмени у бігових дисциплінах на різних дистанціях, в тому числі і з бар’єрами, спортивній ходьбі на 10000 м, стрибках у довжину, з шестом у висоту, метання спису, молоту, диску та ядра.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*