офіційний сайт

ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНІ ІНТЕРНАТИ ПЕРЕВІРИЛА МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ НАЦСОЦСЛУЖБИ

Голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся із начальницею Головного управління Національної соціальної сервісної служби в області Світланою Мишковець аби обговорити умови перебування внутрішньо переміщених осіб в інтернатних закладах обласної комунальної власності, а також стан дотримання вимог законодавства під час надання соціальних послуг підопічним пансіонатів.

Світлана Мишковець зауважила, що оскільки в умовах воєнного стану комунальні заклади продовжують надавати соціальні послуги вразливим верствам населення, Нацсоцслужба зобов’язується проводити моніторинг функціонування закладів соціального захисту населення. Так, спеціалістами відомства було проаналізовано роботу Берестечківського, Руденського, Голобського, Олицького та Горохівського психоневрологічних інтернатів. Вона розповіла, що за результатами моніторингових візитів було виявлено ряд недоліків в окремих закладах, що здебільшого стосувались неналежного використання м’якого інвентарю, питань санітарії, дотримання особистої гігієни підопічних та використання коштів.

Серед позитивів у роботі вона також відзначила, що в усіх закладах на досить високому рівні налагоджено роботу медичної служби.

Григорій Недопад подякував очільниці Нацсоцслужби в області за проведену роботу та запевнив, що усім керівникам інтернатів буде доручено усунути виявлені недоліки у найкоротші терміни. Досягнуто також домовленості про проведення перевірок і в решті закладах обласного підпорядкування, що надають соціальну підтримку та прихисток людям важкої долі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*