офіційний сайт

ПРИКОРДОННИКАМ ПЕРЕДАЛИ ШИРОКОФОРМАТНІ МОНІТОРИ

Голова обласної ради Григорій Недопад та начальник ОВА Юрій Погуляйко доправили волинським прикордонникам чергову партію моніторів для системи відеоспостереження за лінією державного кордону.

Саме про екрани з великою діагоналлю охоронці кордону попросили під час вручення їм очільниками області 4 моніторів меншого формату. За словами начальника Луцького прикордонного загону Сергія Лозінського зараз стеження за відкритими ділянками українсько-білоруського рубежу здійснюється за допомогою 13-ти відеокамер з 20-50-тикратним наближенням. Очікується встановлення ще двох зі стократним трансфокатором.

Відтак, широкоформатні монітори дуже потрібні для центру управління прикордонними службами, аби була змога одночасно вивести на екран зображення з усіх наявних камер спостереження. Два таких, діагоналлю 50 і 55 сантиметрів, сьогодні і передали керівники області.

Григорій Недопад зазначив, що екрани обладнані Android-боксами і мають повноцінний інтерфейс, як у планшетах чи смартфонах, вони зручні в управлінні, оснащені функцією запису відеоінформації та переносом її на інші носії чи зовнішні накопичувачі. Голова Волиньради висловив сподівання, що обладнання дозволить підвищити пильність прикордонників та удосконалити ефективність охорони державного кордону, надто у цей важкий час.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*