офіційний сайт

ПРИКОРДОННЯ ВОЛИНІ ВІДТЕПЕР ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОПМ ВІДЕОКАМЕР

Прикордонники 6 Волинського загону презентували оновлений пункт управління – сучасний ситуаційний центр.

Тут відстежуватиметься та здійснюватиметься збір інформації щодо ситуації на тому чи іншому напрямку кордону з Польщею та білоруссю, протяжністю майже 450 кілометрів.

З роботою ситуаційного центру сьогодні ознайомилися голова обласної ради Григорій Недопад, очільник ОВА Юрій Погуляйко, керівники правоохоронних відомств, силових структур, військовослужбовці та благодійники. А Митрополит Луцький та Волинський Михаїл освятив приміщення центру.

«Центр обладнаний сучасними засобами комп’ютерної та спеціальної техніки, яка дає можливість здійснювати приймання й обробку інформації, що надходить з різних джерел. Тут встановлено нову відео систему, за допомогою якої персонал центру може вести віддалений онлайн моніторинг зображень з камер, розміщених безпосередньо на лінії кордону, в пунктах пропуску та прикордонних підрозділах», – розповів начальник прикордонного загону Сергій Лозінський.

Наразі на українсько-білоруській ділянці встановлено 16 камер відеоспостереження, в тому числі й тепловізійних, які дають можливість спостерігати за лінією кордону в темний час доби, а також виявляти різноманітні об’єкти на далеких відстанях.

«Завдяки цій системі ми зможемо своєчасного реагувати на будь-які провокаційні дії з боку суміжної держави, спроби незаконного перетину кордону ворожими елементами, а також здійснювати дистанційний контроль за діями підпорядкованих підрозділів», – додав Сергій Лозінський.

Загальна вартість облаштування центру сягає близько 2 мільйонів гривень, майже усю суму для потреб охоронців кордону виділили благодійники та меценати. Нагадаємо, посильну допомогу у вигляді широкоформатних моніторів прикордонники отримали й від обласної ради.

Голова Волиньради Григорій Недопад привітав керівництво прикордонного загону із цією знаковою подією та висловив переконання, що в умовах воєнного часу новітній ситуаційний центр стане ключовим механізмом забезпечення оперативного прийняття рішень у разі зміни чи загострення ситуації на кордоні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*