офіційний сайт

ПРИХИСТОК ДЛЯ БІЗНЕСУ: ЯК НА ТУРІЙЩИНІ ПРАЦЮЄ РЕЛОКОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Швейне підприємство з Краматорська нині продовжує свою діяльність у Турійську. З працівниками релокованого бізнесу зустрілися голова обласної ради Григорій Недопад та народний депутат Вячеслав Рубльов.

Начальниця цеху Ольга Гнатюк розповідає: власники швейної фабрики зуміли перевезти на Волинь усе обладнання, частково – колектив, а також зберегти замовника своєї продукції.

«Все обладнання, яке тут знаходиться, ми перевезли із Краматорська. Там була дуже потужна фабрика і, щоб її зберегти, було прийнято рішення вивезти все. Результат нашої роботи тут в Турійську вже є: ми відправили першу партію своїх виробів замовнику, – зазначає Ольга Гнатюк. – Люди стараються, працюють, ми усі докладаємо зусиль, аби підприємство працювало на повну».

Зараз підприємство спеціалізується на пошиві чоловічих сорочок, які поставляють закордон. Голова обласної ради Григорій Недопад зазначає: на Волині небагато підприємств, які переїхали з тих територій, де відбуваються бойові дії. Тож досвід швейної фабрики з релокації – чудовий приклад для наслідування і для інших виробництв, і для місцевих громад.

«Турійськ демонструє позитивний досвід співпраці громади та релокованого бізнесу, який варто переймати й іншим тергромадам, – зазначає голова Волиньради. – Ми докладаємо зусиль, щоб на Волинь переїжджали підприємства і створюємо для цього усі умови – є приміщення, є цілковите сприяння на місцях».

Вячеслав Рубльов зазначає, що в області та в громадах розуміють усі складнощі, з якими стикається бізнес на територіях, де відбуваються бойові дії, тому роблять усе можливе, щоб ті підприємства, які переїжджають на Волинь, відчували комфорт та підтримку.

«Бізнес повинен працювати попри війну, адже його робота в тилу з кожною хвилиною також наближає перемогу», – наголосив Вячеслав Рубльов.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*