офіційний сайт

ПРОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ ТА БЕЗПЕКА НА ВОДІ

Ці питання були винесені на розгляд регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, участь у якій взяв і голова обласної ради Григорій Недопад.

Рівень захворюваності на ковід у травні в області знизився удвічі, – про це повідомила заступниця гендиректора обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Надія Костирка. Та, попри тенденцію до стабілізації епідемічної ситуації, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, а також уникнення додаткового навантаження на медичні заклади у період воєнного стану, члени комісії більшістю голосів вирішили продовжити дію карантину в області до 31 серпня 2022 року.

Окрім того, члени комісії заслухали інформацію начальника ГУ ДСНС в області Володимира Грушовінчука щодо безпеки на водних об’єктах області. Він констатував, що упродовж минулого року на воді загинуло 52 волинян, з яких 5 дітей.

«Як правило, це трапляється у місцях, які не визначені, як місця відпочинку і не обладнані для безпеки відпочиваючих. Вже з початку цього року на воді трапилось 11 надзвичайних подій із загибеллю людей, у тому числі дітей», – наголосив він.

З метою убезпечення місць масового купання людей члени комісії вирішили рекомендувати головам РВА, виконавчим органам сільських, селищних, міських рад створити комісії та здійснити огляди стану готовності таких рекреаційних зон до початку купального сезону.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*