офіційний сайт

ПРОБЛЕМНИЙ КОВЕЛЬСЬКИЙ ГУРТОЖИТОК НАРЕШТІ ОТРИМАЄ ШАНС ПОВНОЦІННО ФУНКЦІОНУВАТИ

Голова обласної ради Григорій Недопад провів робочу зустріч із очільницею Ковельської РВА Ольгою Черен, першим заступником Ковельського міського голови Тарасом Яковлевим, керівницею управління освіти і науки ОВА Людмилою Плахотною та директором Ковельського центру професійно-технічної освіти Сергієм Антонюком. Головна мета зустрічі – облаштування гуртожитку, який перебуває на балансі профтехосвітнього закладу та роками не використовується повністю, для поселення внутрішньо переміщених осіб.

За словами директора Сергія Антонюка цей гуртожиток заборонений для експлуатації рішенням суду, є також ряд приписів ДСНС щодо відсутності у приміщенні пожежної сигналізації, блискавкозахисту, тощо. Для потреб навчального закладу приміщення не використовується. Разом з тим, на 2 і 4 поверхах гуртожитку нині мешкає понад два десятки сімей, які були заселені сюди більше десятка років тому і уже адаптувалися до спартанських умов проживання. Сергій Антонюк ставить під сумнів поселення тут вимушених біженців.

«Ця будівля перебуває в аварійному стані, є проблеми з електромережою, яка не розрахована на побутову техніку, там немає ні меблів, ні санвузлів, ні електроплит», – розповідає він.

Втім, очільниця райвійськадміністрації Ольга Черен, заручившись підтримкою влади міста залізничників, не полишає надію довести приміщення до пуття та владнати всі фінансові питання. Адже фінансувати приміщення, що належить державі, з бюджету міста заборонено законодавством, а процес передачі його в обласну комунальну власність лише розпочався.

Голова обласної ради Григорій Недопад закликав керівництво району та міста провести експертну оцінку та визначити орієнтовний кошторис першочергових ремонтних робіт, які необхідно здійснити. На його думку розпочати варто із заміни систем електро та водопостачання, опалення та каналізування. Він також пообіцяв своє сприяння.

«Найперше треба скласти орієнтовний кошторис, ми звернемося з клопотанням до обласної військової адміністрації, проведемо бюджетну комісію, щоб з обласного бюджету було виділено необхідну суму коштів аби, нарешті, вирішити це питання. Ми розуміємо, що у зимовий період на Волинь прибуде ще чимало переселенців зі східних регіонів, де, окрім бойових дій, під загрозою й опалювальний сезон», – зауважив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*