офіційний сайт

«ПОЄДНАННЯ ІСТОРІЄЮ» ПІД ПОКРОВОМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У Волинському краєзнавчому музеї презентували персональну виставку миколаївської художниці-графіка Інни Черкесової. У відкритті експозиції взяв участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Інна Черкесова – корінна мешканка Миколаєва, відома українська мисткиня, заслужений майстер мистецтв України, а тепер і професорка Волинського національного університету імені Лесі Українки. Після початку повномасштабної війни змушена була залишити рідне місто.

«Після того, як неподалік від мого дому вибухнула бомба, я вирішила, що потрібно врятувати свої роботи і тоді ж згадала про Луцьк. Впевнена, що це Святий Миколай, який є небесним патроном і Миколаєва, і Луцька, допоміг мені», – розповіла Інна Черкесова.

Її перша виставка у Луцьку має назву «Поєднання історією» і складається з двох частин. Одна з них – це виключно роботи Інни Черкесової: гобелени, графіка та авторські вузликові ляльки. Як зазначила директорка краєзнавчого музею Оксана Важатко, 38 робіт з колекції майстрині передані до фонду музею.

Інша частина виставки – роботи вихованців Інни Черкесової. Студенти присвятили свої творчі доробки пам’яті художниці Любові Панченко, яка загинула під час окупації Бучі.

«Україна живе, духовно розвивається, і перемога буде за нами. Нинішня виставка цьому підтвердження, – зазначив перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук. – Виставка робіт Інни Черкесової у Луцьку вперше, але я вірю, що це тільки початок. Мисткиня показала нам красу і тепло українських степів, через свої твори нагадала давні легенди. Переконаний, що Волинь надихне її на нові роботи».

Також Юрій Поліщук вручив художниці відзнаку обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*