офіційний сайт

ПОШТОВА МАРКА З НАЙПОПУЛЯРНІШИМ ВОЄННИМ МЕМОМ ВЖЕ НА ВОЛИНІ. ФОТО.

12 квітня вийшла у світ нова поштова марка “Русскій воєнний корабль, іді …!”, яку вперше в умовах війни тиражем в 1 мільйон примірників вводить в обіг «Укрпошта». Участь в урочистостях зі спецпогашення марки взяв і голова обласної ради Григорій Недопад. «На цій поштовій марці відображене ставлення українців до агресора. Це гасло, яке стало популярним з перших днів війни, символізує стійкість і принциповість нашої боротьби з російською ордою, відображає дух наших мужніх воїнів, честь і гідність українських патріотів» – зазначив Григорій Недопад.

Очільник Волинської дирекції АТ «Укрпошта» Іван Люсак розповів, що ідею, якою повинна бути ювілейна марка, запропонував сам народ. «Був оголошений конкурс для визначення найкращого ескізу поштової марки, приуроченої до 30-ти річчя сучасної поштової марки. У ньому взяли участь понад пів тисячі авторів, серед яких були як професійні художники, так і аматори не лише з України, а й з інших держав світу. Переможцем став ескіз, який запропонував українець, уродженець АР Крим Борис Грох. Під час окупації у 2014 році він був змушений залишити півострів і нині проживає у Львові. Його робота була визнана найкращою шляхом народного голосування», – розповів він.

Марку можна буде використовувати як в Україні, так і за її межами, а саме – у 193 країнах світу, крім Росії та Білорусії.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*