офіційний сайт

ПОРЯТУНОК І МОБІЛЬНІСТЬ: ШВИДКІ, МЕДОБЛАДНАННЯ і АВТО ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

У взаємодії з колективом волинської екстренки, а також за співпраці з меценатами та волонтерами голова Волиньради Григорій Недопад передав 4 військовим підрозділам найчастіше ними запитуване – автомобілі та спецзасоби для транспортування поранених.

Зокрема, дві карети швидкої підвищеної прохідності сьогодні із обласної комунальної власності передали на баланс князівської бригади та одному із батальйонів тероборони. Санітарний транспорт додатково укомплектували майже 60-ма змінними автопокришками та чотирьохстами літрами моторного мастила.

Окрім того, колектив центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф сформував і повний набір засобів для транспортування поранених: м’які і тверді ноші, реанімаційні комплекти з можливістю подачі кисню, портативні кардіографи і, звісно ж, медикаменти. До вантажу також додали вакуумні матраци, каремати, спальні мішки та продукти тривалого зберігання. «Усе найкраще – нашим воїнам», – так прокоментував акт передачі швидких та медичного вантажу керівник волинської екстренки Володимир Шмаль.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що автотранспорт, в тому числі і спеціалізований, це те, що найчастіше озвучують військові у своїх запитах. «Ми намагаємося миттєво реагувати на такі прохання. На сьогодні нашим захисникам вже доправлено не один десяток автотранспорту. Це і позашляховики, і техніка для земляних робіт, вантажівки, автобуси, тягачі, лавети, санітарний транспорт. При потребі техніка дообладнується та доукомплектовується. Щиро віримо, що це полегшує та убезпечує життя бійців на фронті», – заначив очільник Волиньради.

Також сьогодні Григорій Недопад передав два легковики у користування окремій тактичній групі «Арей» та одному з добробатів. Авто, а також кілька комплектів шин до них, придбані за сприяння меценатів та доправлені з-за кордону зусиллями волонтерів.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*