офіційний сайт

ПОПРИ ВІЙНУ ГІМН УКРАЇНИ МАЄ ЗВУЧАТИ НА СВІТОВІЙ СПОРТАРЕНІ

Про організацію роботи Національного олімпійського комітету у воєнний період та гуманітарну діяльність йшлося під час наради НОК України з представниками регіональних відділень.

Участь у робочому форумі національної олімпійської спільноти, як очільник Волинського осередку НОКу, взяв голова обласної ради Григорій Недопад, долучилися також члени регіонального відділення, голова постійної депутатської комісії з питань сім’ї, молоді, спорту і туризму Віктор Галан-Влащук та керівник обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко.

Президент НОК України Сергій Бубка найперше подякував регіональним представникам за підготовку спортсменів, які попри надважкий час і організаційні труднощі зуміли з честю представити Україну на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях. Він переконаний, що не зважаючи на війну, гімн України має звучати на світовій спортивній арені.

Сергій Бубка також зазначив, що сьогодні багато країн надали свої тренувальні бази для підготовки українських спортсменів, а Міжнародний олімпійський комітет вперше за свою історію створив спеціальний фонд підтримки українського спорту. Такий же фонд організовано і при Національному олімпійському комітеті України. Він допомагає не лише олімпійському руху, але й Збройним силам України. Так, на користь останніх перераховано 1 мільйон гривень.

Як зазначив Григорій Недопад, Волинське відділення також спрямувало 50 тисяч гривень для потреб 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Він також додав, що окрім основної діяльності регіональний осередок, як і вся українська олімпійська спільнота, провадить і гуманітарну роботу, збираючи вантажі з допомогою та опікуючись вимушеними біженцями.

Присутні також обговорили календарний план заходів на цей рік, зокрема, про проведення Олімпійського дня та його концепцію в умовах війни.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*