офіційний сайт

ПОНАД 2 ТИСЯЧІ ПЕРШОКУРСНИКІВ ПОПОВНИЛИ СТУДЕНТСЬКІ ЛАВИ ВНУ

У Лесиному виші розпочалася інавгурація нового навчального року. Студентів- початківців від імені Волиньради привітав перший заступник голови Юрій Поліщук.

Урочистості з нагоди посвяти у студенти на 17-ох факультетах триватимуть упродовж трьох днів. Загалом студентські ряди Волинського національного університету імені Лесі Українки разом з магістрами та аспірантами цьогоріч поповнило 4 250 здобувачів освіти, які опановуватимуть понад півсотні спеціальностей.

Ректор ВНУ Анатолій Цьось назвав цьогорічну кількість зарахованих вступників історичним рекордом. Він зазначив, що освіта – це головний чинник у формуванні нації, свідомого громадянина та кваліфікованого професіонала. Від студентів він зажадав сумлінного навчання та максимум зусиль для наближення перемоги.

Від імені голови та депутатського корпусу Волиньради з інавгурацією студентів факультету культури і мистецтв привітав перший заступник голови Юрій Поліщук: «Вам випало навчатися у непростий час, тому ваше студентське життя не буде безтурботним. У цій війні ворог націлений і на нашу культуру, бо вона теж зброя. Тому як творчі особистості, люди мистецтва ви теж покликані на боротьбу, від вас залежить, якою Україна буде завтра».

Посадовець також привітав професорсько-викладацький склад університету з прийдешнім професійним святом – днем працівника освітньої галузі.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*