офіційний сайт

ПОНАД 100 РОКІВ НА ВАРТІ РУБЕЖІВ. У ЛУЦЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ – ДЕНЬ ЧАСТИНИ

104 річницю заснування підрозділу відзначають сьогодні волинські охоронці державного кордону.

Своє літочислення 6 Луцький прикордонний загін веде з липня 1918 року, відколи було створено Волинську прикордонну бригаду. З нагоди Дня частини привітати тих, хто стоїть на варті державного кордону України, прийшли представники сил оборони, поліції, обласної і міської влади та духовенства. Від імені обласного депутатського корпусу повагу прикордонникам засвідчили голова Волиньради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників цілісності та суверенітету країни, а також поклали квіти до постаменту Героям-прикордонникам.

Під час скромної урочистості командир підрозділу Сергій Лозінський звернувся зі словами вдячності до особового складу, а також усіх, хто в ці непрості часи допомагає прикордонникам. «Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя прикордонній службі та з честю і гідністю виконує завдання з охорони державних рубежів у зоні відповідальності. Наша велика подяка за підтримку місцевому населенню, збройним силам та поліції – за взаємодію, представникам влади – за усіляку допомогу, а ветеранам служби – за мотивацію особового складу», – констатував полковник Лозінський.

Про виняткову важливість служби із захисту національних інтересів держави говорив і очільник обласної ради Григорій Недопад. «Я втретє присутній на урочистостях з нагоди заснування Луцького прикордонного загону, але, напевно, в соте відвідав підрозділ, відколи почалася широкомасштабна війна. Ми, мешканці прикордонної Волині, чітко розуміємо, кому дякувати за можливість спокійно засинати і прокидатися. Ми також усвідомлюємо, що на оборону країни сьогодні повинні працювати не лише військові, а й уся наша громада», – зазначив голова облради. Він також вручив відзнаки обласної ради та цінні подарунка кращим військовослужбовцям.

Державні нагороди, ювілейні медалі, подяки і грамоти за мужність та відвагу, ініціативу і старанність, проявлені під час виконання службово-бойових завдань, відмінну і багаторічну службу прикордонники отримали і від Держприкордонслужби України, обласної військової адміністрації, командування загону та інших військових з’єднань.

Окрім того, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл відзначив двох офіцерів церковним орденом «За жертовність».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*