офіційний сайт

ПОДАРУЙ ДИТИНІ НАДІЮ: БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ В РОЖИЩЕНСЬКОМУ НРЦ

Для Рожищенського навчально-реабілітаційного центру придбали спеціальне обладнання для ефективної корекції та кращого розвитку особливих дітей. Подію приурочили до міжнародного дня миру.

Благодійну ініціативу втілили завдяки організації Червоного Хреста України у співпраці з обласною радою. На свято прибули голова Волиньради Григорій Недопад, народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутати обласної ради Юрій Харченко та Оксана Філіпчук.

Як розповіла директорка центру Тамара Сітовська, у закладі навчається понад 70 дітей, більша половина з яких – зі складними порушеннями розвитку, синдромом Дауна, розладами аутичного спектру. Ця категорія вихованців потребує значно більше уваги та спеціалізованого догляду, тож співпраця з Червоним Хрестом неабияк сприяє у цьому.

«Ми постійно допомагаємо тим, хто цього потребує, – переконує очільниця Волинської обласної організації Червоного Хреста Валентина Пришко. – Завдяки активній роботі Рожищенської організації Червоного Хреста в навчально-реабілітаційному центрі будуть спеціальні сенсорні м’ячі, масажний килимок, гойдалка. Це обладнання дозволить покращити координацію рухів, дрібну моторику, розвиватиме вестибулярний апарат».

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначає: навчально-реабілітаційний центр надзвичайно важливий заклад для області, адже тут реабілітують найскладніших діток, соціалізують їх та навчають.

«Я щиро вдячний тим, хто долучається до роботи цього закладу та допомагає його розвивати. Обладнання для реабілітації – це ключове для роботи педагогів і для діток», – зазначив очільник Волиньради. Для вихованців центру Григорій Недопад подарував телевізор.

Вячеслав Рубльов зазначив, що співпраця із закладом та його розбудова – одне з пріоритетних завдань.

«Своїм прикладом і своїм ставленням ми показуємо, як змінюємо на краще нашу область, – зазначив народний депутат. – Від себе можу запевнити, що до початку опалювального сезону в НРЦ будуть нові енергозберігаючі вікна і двері, і маленьким вихованцям тут буде ще комфортніше».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*