офіційний сайт

ПІЗНАВАЛЬНО ТА З БЛАГОДІЙНОЮ МЕТОЮ: У ЦЕНТРІ ПОЗАШКІЛЛЯ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Мета заходу – познайомити дітей та батьків з діяльністю закладу, а ще – зібрати кошти для допомоги воїнам Збройних Сил України. День відкритих дверей у Центрі позашкільної освіти відвідав депутат обласної ради Юрій Ройко.

Очільниця закладу, депутатка Волиньради Оксана Філіпчук розповідає: центр, попри воєнний стан, активно розвивається та відкриває нові можливості для відвідувачів.

«Новий навчальний рік починаємо із оновлень: до наших гуртків додався мистецько-естетичний напрямок: вокал, шахи, бойове мистецтво, образотворче мистецтво та хореографія. Крім того, ми започаткували гуртки з лего-конструювання і патріотичного виховання. В пріоритеті нашого закладу завжди була, є і буде дитина, її розвиток та навчання», – переконує Оксана Філіпчук.

На святі позашкілля викладачі закладу організували майстер-класи для відвідувачів. Діти могли розмалювати печиво, створити оригінальні вироби з тканини, пограти в шашки, спробувати себе в конструюванні чи робототехніці. Юрій Ройко відзначає: центр позашкільної освіти відіграє важливу функцію у розвитку дітей, допомагає їм креативно мислити, творити та відкривати в собі нові таланти.

«Україні потрібна освічена нація, нова генерація творчих та всебічно розвинених людей. Сьогодні вони конструюють іграшкові кораблі, а через якийсь час зможуть конструювати справжні. Сьогодні вони розмальовують печиво, а згодом можуть стати відомими на весь світ кулінарами. Таланти дітей варто розвивати, адже те, що ми вкладаємо в них сьогодні, формує наше майбутнє завтра. Ці діти – майбутнє України», – наголосив Юрій Ройко.

Під час святкової виставки-ярмарку гості закладу могли придбати різноманітні вироби, які створили вихованці закладу, та долучитись до благодійності – виручені кошти були передані на потреби воїнів Збройних Сил України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*