офіційний сайт

ПІДТРИМКА МОЛОДІ: ГОЛОВНЕ З ЗАСІДАННЯ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Члени постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму погодили низку важливих рішень.

Зокрема, депутати визначилися із кандидатурою на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування: рекомендували Анастасію Шишко – активну учасницю молодіжного руху на Волині, молоду науковицю, стипендіатку Інформаційно-дослідницького центру Верховної Ради України програми USAID РАДА.

Також, у зв’язку із закінченням контракту депутати погодили звільнення директора КП «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби» Віталія Терешкевича. Одночасно, комісія рекомендувала залишити його виконувачем обов’язків до призначення керівника закладу відповідно до встановленої законом процедури.

Окрім того, члени комісії проаналізували звіти про виконання обласних програм – національно-патріотичного виховання та «Молодь Волині». «Молодіжне середовище області дуже активне, в тому числі й у волонтерській роботі. На жаль, реалії воєнного стану встановлюють обмеження, проте ми не припиняємо підтримувати центри, програми та заходи, які об’єднують креативну молодь», – підсумував голова комісії Віктор Галан-Влащук.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*