офіційний сайт

«ПЕС ПАТРОН» – НОВА МАРКА ВІД УКРПОШТИ І ПЕРША БЛАГОДІЙНА. ФОТОРЕПОРТАЖ

У церемонії спецпогашення чергової патріотичної поштівки взяли участь голова обласної ради Григорій Недопад, заступник начальника ОВА Сергій Мовенко, очільник ГУ ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук, філателісти, медійники, а також волиняни, які прагнуть зібрати повну колекцію «воєнних» марок Укрпошти.

На Волині презентація марки, присвяченій напарнику чернігівських саперів – песику Патрону, відбулася в одному з підрозділів рятувальників. У якості особливого гостя організатори запросили «колегу» знаменитого песика. Рассел-тер’єр Джек несе службу у Волинському прикордонному загоні і допомагає у пошуку наркотичних та вибухових речовин.

Керівник Волинської дирекції Укрпошти Іван Люсак розповів, що марку «Пес патрон» випустили на прохання мільйонів українців, котрим полюбився чотирилапий сапер. «Особливість цього проєкту у тому, що він буде благодійним. Від продажу марки Укрпошта планує виручити понад 1 мільйон євро для закупівлі спецмашини, яка допоможе швидко розміновувати великі території. Решта суми буде спрямована на підтримку притулків тварин по всій країні», – зауважив він.

«Серія патріотичних марок стала відображенням народних символів цієї війни, одночасно, вона символізує наші єдність, мужність, незламність, силу і велич українського духу. Вражаюче, що останнє видання, присвячене маленькому рятувальнику, насправді допоможе у порятунку великої кількості життів від смертоносного залізяччя», – зазначив у своєму вітальному слові голова Волиньради Григорій Недопад.

Новий філателістичний блок включає 8 марок, на яких зображені бойові будні Патрона. Вартість кожної марки – 31 грн (8 з яких – це благодійний збір). Марковий аркуш коштує 248 грн. Отже, кожен покупець стає учасником благодійного проєкту. Тираж — 1 млн примірників.

Окрім марки в колекції «Пес Патрон» також конверти, листівки, наклейки, магніти, а також футболки та светри. Усе це можна придбати у відділеннях або інтернет-магазині Укрпошти.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*