офіційний сайт

ПЕРШИЙ ЮНІОРСЬКИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ РОЗІГРАЛИ У НОВОВОЛИНСЬКУ

Відкритий «Кубок Нововолинської територіальної громади» з волейболу відбувся серед юнаків 2007 року народження і молодших.      

У змаганнях взяли участь близько півсотні юних спортсменів не тільки з шахтарського міста, але й Ковельської та Луцької громад. У Нововолинську кубок з волейбол розігрують вперше, бо упродовж багатьох років у місті не було секції з цього виду спорту. І лише наприкінці минулого року тут заснували волейбольний клуб «ВестА».

Саме тому у відкритті дебютного турніру взяв участь не лише голова громади Борис Карпус, а й очільник Волиньради і президент обласної Федерації волейболу Григорій Недопад, а також депутати обласної ради Андрій Бокоч та Ярослав Матвійчук.

«Не минуло й трьох місяців, відколи з’явилася волейбольна секція, а вже сьогодні громада проводить відкритий турнір. Це означає, що серед дітей та юнацтва є запит на змістовне дозвілля, активний і здоровий спосіб життя і, цілком ймовірно, що й на професійні спортивні амбіції. Що більше ми відкриємо спортивних майданчиків, створимо гуртків із різних видів спорту, то впевненішим і якіснішим буде майбутнє нашої молоді, і спокійнішим сьогодення їхніх батьків. Ті, хто вийде сьогодні на майданчик, не залежно від результатів турніру, уже фаворити. І я переконаний, що попереду у кожного з вас багато яскравих і спортивних, і життєвих перемог», – звернувся Григорій Недопад до юних спортсменів.

За підсумком змагань господарям – волейбольному клубу “ВестА” дісталося срібло, бронзові призери – вихованці ДЮСШ “Люблинець”, головний же кубок дістався команді КДЮСШ №1 Луцька.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*