офіційний сайт

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У СЕНКЕВИЧІВЦІ: ВІДКРИЛИ ОНОВЛЕНИЙ ЛІЦЕЙ

У селі Сенкевичівка, що в Городищенській громаді, після капітального ремонту харчоблоку та облаштування укриття, відкрили ліцей. Усі роботи провели спільними зусиллями місцевого фермера, депутата Волинської обласної ради Анатолія Никонюка та Городищенської громади. На урочисту подію громада запросила голову Волиньради Григорія Недопада та народного депутата Вячеслава Рубльова.

Як розповіла директорка навчального закладу Інна Січевська, в харчоблоці ліцею не проводили капітального ремонту з дня його будівництва у 1979 році.

«Харчоблоку був в занедбаному стані і зі старим обладнанням. Звісно, ми щороку фарбували, ремонтували, але це не могло тривати безкінечно. Крім того, в ліцеї не було укриття, то ж проводити очне навчання ми не могли. Тепер у нас є все і ми розпочинаємо навчання», – констатує директорка.

В закладі відремонтували фасад, облагородили територію, уклали мощення, встановили огорожу. Голова Городищенської громади Світлана Соколюк зазначила, що завдяки взаємодії мецената Анатолія Никонюка та громади ліцей відкриває свої двері для учнів.

«Анатолій Никонюк власним коштом відремонтував харчоблок, придбав для нього обладнання, впорядкував подвір’я і обгородив заклад. З бюджету Городищенської громади ми спрямували кошти на облаштування укриття, а також замінили систему опалення в ліцеї», – підкреслила очільниця громади.

«Коли ми відвідали це приміщення влітку, я дав слово, що зроблю харчоблок. Для того, щоб школа відкрила свої двері, треба було вкласти понад 5 млн гривень. Нехай ці гроші служать нашій громаді. Мені хотілось би, щоб усі підприємці долучилися до благородної справи відновлення школи», – сказав під час виступу Анатолій Никонюк.

«Офлайн навчання для школярів надзвичайно важливе. Тепер діти зможуть відвідувати заняття, матимуть якісне харчуватися в комфортних умовах і будуть в безпеці під час освітнього процесу, – наголосив Григорій Недопад. – Від усього депутатського корпусу обласної ради ми передали телевізор який, переконаний, стане в нагоді під час навчання в оновленому закладі».

Така співпраця громади та місцевого бізнесу – приклад для усіх, переконаний народний депутат Вячеслав Рубльов. Він відзначив, що Анатолій Никонюк – це та людина, яка дбає про громаду, її розвиток та її майбутнє – дітей.

«Уже вдруге в Городищенській громаді завдяки такій тісній співпраці оновлюють об’єкти соціального спрямування. Нещодавно в сусідньому селі Шклинь відкрили амбулаторію, в якій левову частину роботи провів саме Анатолій Никонюк, зараз – ліцей. Я впевнений, це і є прояв справжнього патріотизму – задля громади і її розвитку».

Також народний депутат передав для потреб ліцею ноутбук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*