офіційний сайт

ПЕРЕМОЖЕМО, ПЕРЕСИЛИМО, ВІДБУДУЄМО

Вперше за час повномасштабної війни відбулося засідання всеукраїнського Конгресу місцевих та регіональних влад.

Форум представників органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на місцях пройшов у режимі відеоконференції, його очолив Президент України. Волинь представляли голова обласної ради Григорій Недопад, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та очільник Луцької громади Ігор Поліщук.

Головне з питань порядку денного – відбудова інфраструктури та населених пунктів, зруйнованих російськими окупантами. Зазначалося, що пори щоденну всенародну боротьбу з агресором центральна і місцева влада спільно з іноземними партнерами уже повинні розпочати підготовку до післявоєнного відновлення України.

За попередньою оцінкою війна вже спричинила втрати на 600 мільярдів доларів. Руйнувань зазнали більше 1500 шкіл та садочків, понад 350 лікарень, десятки тисяч житлових будівель загальною площею 32 мільйони квадратних метрів. Знищено сотні підприємств, близько 2,5 тисяч кілометрів доріг і майже 300 мостів.

«Головний принцип цього проекту – разом з Європою та світом ми відбудовуємо всю нашу державу. За кожним містом і за кожною країною буде закріплено партнерство», – зазначив Володимир Зеленський. Він також повідомив, що отримав згоду від Великої Британії, Данії, Японії, Італії та ще декількох держав участі у відбудові постраждалих територій. Окрім цього, уряд вже виділив 1,4 мільярда гривень на відновлення критичної інфраструктури у п’ятьох областях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*