офіційний сайт

ПЕРЕДВЕЛИКОДНІ РАДОЩІ – ДЛЯ ВОЛИНСЬКИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. ФОТОРЕПОРТАЖ

Напередодні Великодня голова обласної ради Григорій Недопад з гостинцями навідався до одного із комунальних закладів, де мешкають родини з дітьми, евакуйовані з Київської, Донецької, Луганської та Сумської областей.

«Сьогодні велике свято – Чистий четвер і особливо символічно, що накрапає дощ, омиваючи землю, очищаючи наші думки і душі. Цей день ми обрали не випадково, хочемо привітати з прийдешнім святом. Окрім великодніх гостинців, привезли вам і усе необхідне, аби ваше перебування тут було максимально комфортним. Ми розуміємо, що це не рідна домівка, але дуже постараємося, щоби ви почувались тут, як удома, – зауважив очільник обласної ради Григорій Недопад. – Бажаю усім нам мирного неба, спокою та якнайшвидшої перемоги добра над злом, перемоги нашої рідної України».

Зусиллями керівника благодійного фонду «Турбота PRO», довіреної особи голови Волиньради з питань забезпечення гуманітарних потреб регіону Олександра Кулакова та волонтерських організацій для понад 60 тутешніх вимушених переселенців було зібрано засоби гігієни, дитяче харчування, молочну продукцію та солодощі. Окрім того, майстри-кондитери та студенти Колківського центру професійної освіти виготовили та передали вже освячені великодні паски. Керівниця закладу Людмила Панасюк принагідно запросила молодших дітей на майстер-класи, а старшокласникам готова провести профорієнтаційну екскурсію.

Сьогодні ж, за сприяння директорки Центру позашкільної освіти, депутатки облради Оксани Філіпчук, діти змогли здійснити захопливу космічну подорож – їм привезли пересувний планетарій. А викладачі центру влаштували майстер-клас «Пасхальні прикраси власними руками».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*