офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ СХВАЛИЛА КАДРОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку розглянули кадрове питання. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Так, депутати розглянули звернення начальника управління культури ОВА Ольги Чубари та відповідні пропозиції відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності апарату обласної ради щодо продовження терміном на 2 роки дії контракту із директором Волинської обласної філармонії Сергієм Єфіменком.

У результаті розгляду депутати підтримали пропозицію першого заступника голови облради Юрія Поліщука щодо необхідності призначення керівника на конкурсній основі.

Так, більшістю голосів члени профільної комісії рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду звільнити Сергія Єфіменка з посади директора у зв’язку із закінченням терміну дії контракту та призначити його тимчасово виконуючим обов’язки керівника обласної філармонії до призначення директора в установленому порядку або ж до прийняття іншого розпорядчого документу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*