офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВЕ ПИТАННЯ.

Продовження терміну дії контракту керівника Нововолинського наукового ліцею – саме про це йшлося на засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку. У роботі комісії також взяв участь перший заступник голови Юрій Поліщук.

Очільник відділу майна виконавчого апарату обласної ради Михайло Імберовський доповів, що 14 лютого збігає термін дії контракту з директоркою Нововолинського наукового ліцею Інною Хільковець. Він також зазначив, що у відповідності до оновленого галузево-профільного законодавства, за умови, якщо керівник освітнього закладу призначений на посаду за результатами конкурсу, пропрацював без зауважень упродовж двох років, він має право на продовження дії контракту ще на 4 роки. Що, зрештою, і пропонує відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області.

У ході обговорення питання депутатка обласної ради Валентина Магурчак зазначила, що особисто відвідувала навчальний заклад і була вражена змінами, які відбулися там упродовж двох років: «Керівник працює у повну силу та з ентузіазмом. В ліцеї вже чимало оновлено. У директорки багато планів з розвитку закладу, і я впевнена, що упродовж 4 років вона їх реалізує». 

Ефективність роботи очільниці наукового ліцею та кардинальні зміни підтвердив і депутат Андрій Бокоч. «Я часто навідуюся в ліцей. Зараз, за сприяння народного депутата, ми готуємо дот реалізації проєкт з будівництва тут спорткомплексу, орієнтовною вартістю 5-8 мільйонів гривень», – зазначив він.

Відтак, члени освітянської комісії одноголосним рішенням рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду термін дії контракту з директоркою Нововолинського наукового ліцею Інною Хільковець продовжити строком на 4 роки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*