офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВЕ ПИТАННЯ

Члени постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку схвалили рекомендації щодо кадрового рішення.

Начальниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності апарату ради Олена Кузьменко повідомила, що у зв’язку із поданою заявою про звільнення, яка надійшла на адресу облради від тимчасово виконувача обов’язків директора Головненської спеціальної школи «Центр освіти» Анатолія Москалюка, виникла необхідність визначитись із новою кандидатурою на цю посаду. Так, відділ майна запропонував депутатам підтримати їх пропозицію щодо тимчасового призначення на посаду керівника закладу юристконсульта цієї установи Наталії Максимук.

«Вона добре обізнана і у тендерно-договорній діяльності, закупівлях, охороні праці, техніці безпеки, тобто вона буде хорошим організатором господарської діяльності закладу. А оскільки- це заклад освіти, то педагогічна складова роботи буде покладена на заступника керівника з навчально-виховної роботи», – зауважила Олена Кузьменко.

Заступниця начальника управління освіти і науки ОВА Тетяна Соломіна наголосила на важливості забезпечити власне освітній процес. «Звісно, велику роль грає уміння організовувати господарську діяльність, однак, основний вид діяльності директора закладу освіти – це освітній процес», – підкреслила вона.

В результаті обговорення, члени профільної комісії рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду увільнити Анатолія Москалюка від виконання обов’язків директора Головненської спеціальної школи «Центр освіти» та до призначення директора в установленому законом порядку або видання іншого розпорядчого документа призначити тимчасово виконувачем обов’язків керівника Наталію Максимук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*