офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА КАДРОВЕ ПИТАННЯ

Члени постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку під час нинішнього засідання схвалили рекомендації щодо кадрового питання.
Нагадаємо, з метою здійснення відбору та спортивної підготовки обдарованих дітей і молоді, створення умов для розвитку їх індивідуальних здібностей, поглибленого оволодіння спеціалізацією в обраному виді спорту, досягнення високих спортивних результатів та поповнення національних збірних команд обласною радою було прийняте рішення про створення у 2022 році обласного комунального закладу Володимир-Волинський спортивний ліцей.
Відтак, депутати розглянули пропозиції відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області апарату обласної ради щодо призначення керівника новоствореного закладу.
«Враховуючи те, що цю посаду ще ніхто до цього не обіймав, а особа має бути призначена, то ми рекомендуємо, призначити Валентина Кошельника», – сказала заступниця начальника відділу майна апарату облради Анна Кузіна.
Більшістю голосів члени комісії рекомендували голові обласної ради Григорію Недопаду до оголошення конкурсу на зайняття цієї посади призначити з 1 березня 2022 року тимчасово виконувачем обов’язків директора Володимир-Волинського спортивного ліцею депутата обласної ради Валентина Кошельника.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*