офіційний сайт

ОСВІТЯНСЬКА КОМІСІЯ ПОГОДИЛА КАНДИДАТІВ НА НАУКОВІ ПРЕМІЇ

Члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку внесли зміни у положення про обласні Премії за заслуги у сфері науки й освіти, а також схвалили кандидатури претендентів на винагороду.

Оновлення обумовлене внесенням змін в чинне законодавство. Зміни торкнулися і суб’єктів подання кандидатів на преміювання. Згідно з новаціями клопотання про преміювання можуть подавати районні ради, сільські, селищні, міські голови. Також депутати привели у відповідність назву премій до раніше внесених змін у положення. А саме: премія за заслуги у сфері освіти відтепер називається «премія імені Й.В.Гошовського за заслуги у сфері освіти».

Щороку присуджується 7 таких премій – дві у сфері науки та 5 у сфері освіти. Розмір премії становить 4 мінімальних заробітних плати. Так, премією за заслуги у сфері науки відзначаються особи, які зробили значний внесок у розвиток та управління закладами вищої освіти, запровадження нових управлінських технологій, організацію навчальної, науково-методичної, науково-дослідної роботи в системі вищої освіти, підготовці висококваліфікованих спеціалістів та прикладних наукових досліджень.

Під час засідання члени комісії погодили кандидатури претендентів на преміювання у 2022 році. Так, обласною Премією за заслуги у сфері науки пропонують нагородити Засєкіну Ларису Володимирівну – проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці, професора кафедри загальної та клінічної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки та Пастернака Ярослава Михайловича – доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри прикладної математики та механіки Луцького національного технічного університету.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*