офіційний сайт

ОРГТЕХНІКА ТА БУРЖУЙКИ: ЧЕРГОВИЙ ТРАНШ ДОПОМОГИ ВОЛИНЬРАДИ ВІЙСЬКОВИМ

Голова обласної ради Григорій Недопад передав оргтехніку та буржуйки для потреб спеціального правоохоронного формування у складі Збройних Сил України – Луцького зонального відділу Військової служби правопорядку.

«Ми й надалі продовжуємо підтримувати підрозділи Збройних Сил України та добровольчі формування не лише на передовій, а й у тилу. Цього разу ми відгукнулись на запит командування військової служби правопорядку, адже цей підрозділ несе варту на території нашої області», – наголосив Григорій Недопад.

Начальник Луцького зонального відділу військової служби правопорядку Павло Хованець своєю чергою на знак вдячності вручив очільнику Волиньради символічну подяку командування Луцького ЗВ ВСП за вагомий внесок у розбудову підрозділів ЗСУ та волонтерську допомогу.

Григорій Недопад також висловив готовність до подальшої співпраці задля забезпечення продуктивної та злагодженої роботи командування і особового складу Луцької комендатури.

«Ми також маємо намір подбати про забезпечення цього військового підрозділу ноутбуками та іншою оргтехнікою, якої вони гостро потребують, бо мають чималий шмат паперової та організаційної роботи. Переконаний, що у такий складний час, отримана допомога стане їм у нагоді для якісного виконання службових завдань», – зауважив голова облради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*