офіційний сайт

ОЛІМПІЙСЬКИЙ РУХ І ГРОМАДИ: ВЗАЄМОДІЯ ПОСИЛИТЬСЯ

Відбулось засідання виконавчого комітету Волинського осередку Національного олімпійського комітету України під головуванням керівника регіонального відділення, очільника обласної ради Григорія Недопада.

Найперше члени виконкому одноголосно підтримали кандидатуру Григорія Недопада на членство у НОК України до 2026 року. Обрання членів НОК, а також вибори президента, віце-президентів і членів виконкому заплановано на 17 листопада у Києві.

Члени регіонального виконкому також визначились із кандидатурою на пост президента НОК України на період з 2022-2026 роки. Як зазначив Григорій Недопад, така необхідність виникла, бо нинішній очільник Національного Олімпійського комітету Сергій Бубка запрошений на постійне місце роботи у Фонд європейської спільноти, де він опікуватиметься відбудовою спортивної інфраструктури України. Відтак, члени виконкому Волинського осередку НОК підтримали кандидатуру нинішнього міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, який є головним претендентом на цю посаду.

Відповідальний секретар відділення НОК у Волинській області Олександр Хриплюк закликав керівників федерацій області, які є членами виконкому, ініціювати проведення на теренах області не лише спортивних змагань, а й заходів, які б сприяли популяризації Олімпійського руху. «Нашим завданням також є відкриття Олімпійських куточків та музеїв в освітніх установах. Закликаю долучатися і до Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу Olympiclab».

Очільник регіонального відділення Григорій Недопад зауважив, що за його сприяння у головній адмінбудівлі Волині вже найближчим часом буде облаштовано музей Олімпійської слави задля популяризації здобутків волинських олімпійців.

Ще одним дієвим кроком з розвитку Олімпійського руху в області має стати підписання меморандумів про співпрацю із територіальними громадами.

«Ми можемо виокремити найактивніші громади, які долучаються до проведення різного роду спортивних заходів – це Ківерцівська міська громада, Колодяжненська, Торчинська, Затурцівська та багато інших. Такого роду співпраця буде сприяти популяризації здорового способу життя, фізкультури та спорту серед дітей та молоді», – наголосив Григорій Недопад.

Заступник очільника відділення, голова спортивної комісії, депутат облради Віктор Галан-Влащук також запропонував поширити практику підписання меморандумів із обласними комунальними закладами позашкільної освіти.

Члени виконкому також підтримали пропозицію керівника регіонального відділення НОК Григорія Недопада та його заступника Віктора Галана-Влащука щодо вирішення у наступному році житлового питання для волинських спортсменів: легкоатлета Івана Банзерука та веслувальника-каноїста Андрія Рибачка.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*