офіційний сайт

Оголошення конкурсу для визначення представників до складу поліцейської комісії управління поліції охорони у Волинській області

ДО УВАГИ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію», враховуючи лист Управління поліції охорони у Волинській області від 01 липня 2022 року № 780/43/22/01-2022, на розгляд Волинської обласної ради буде внесене питання про затвердження представників громадськості для включення їх до складу поліцейської комісії.

У зв’язку з цим, громадські організації Волинської області можуть у термін до 05 жовтня 2022 року подати кандидатури представників, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, для включення до складу поліцейської комісії. До відповідного клопотання необхідно додати заяву особи щодо включення до складу поліцейської комісії та автобіографію кандидата.

Документи можна подати у виконавчий апарат Волинської обласної ради (м. Луцьк, майдан Київський, 9. каб 323) або надіслати в електронному вигляді на e-mail: post@volynrada.gov.ua).

Голова постійної комісії обласної ради

з питань депутатської комісії, місцевого

самоврядування, захисту прав людини,

законності, боротьби зі

злочинністю та корупцією                                                                 Анатолій ВІТІВ

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*