офіційний сайт

Оголошення конкурсу для визначення представників до складу поліцейської комісії Головного Управління Національної поліції у Волинській області

ДО УВАГИ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО СКЛАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ КОМІСІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

На виконання вимог Закону України «Про Національну поліцію», враховуючи лист Головного Управління Національної поліції у Волинській області від 30.05.2022 № 730/01/12/5-2022, на розгляд Волинської обласної ради буде внесене питання про затвердження представників громадськості для включення їх до складу поліцейської комісії Головного Управління Національної поліції у Волинській області.

У зв’язку з цим, громадські організації Волинської області можуть у термін до 05 жовтня 2022 року подати кандидатури представників, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, для включення до складу поліцейської комісії Головного Управління Національної поліції у Волинській області. До відповідного клопотання необхідно додати заяву особи щодо включення до складу поліцейської комісії та автобіографію кандидата.

Документи можна подати у виконавчий апарат Волинської обласної ради (м. Луцьк, майдан Київський, 9, каб. 323) або надіслати в електронному вигляді на e-mail: post@volynrada.gov.ua).

Голова

постійної комісії обласної ради

з питань депутатської комісії,

місцевого самоврядування,

захисту прав людини, законності,

боротьби із злочинністю та корупцією                                            Анатолій ВІТІВ

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*