офіційний сайт

ОДРАЗУ ДВІ ДАТИ ВІДЗНАЧИЛИ У ЛУЦЬКОМУ ПЕДКОЛЕДЖІ

З 83-ою річницею заснування освітнього закладу та 65-річчям створенням факультету музичного мистецтва викладацький та студентський колективи привітав голова Волиньради Григорій Недопад.

Від педагогічної школи – до закладу вищої освіти, – так лаконічно описав історію педагогічного коледжу його багаторічний керівник Петро Бойчук: «Наш заклад було засновано у воєнні роки. Зараз теж триває війна. Але ми не припинили свій розвиток, бо беззастережно віримо у перемогу і робимо все для її наближення. До різних благодійних фондів викладацький колектив перерахував понад пів мільйона гривень, а студенти провадять активну волонтерську діяльність».

Він додав, що надзвичайно цінує професійність свого викладацького колективу, 70 працівників якого мають фахові та наукові звання, і пишається студентами, які з жодного конкурсу чи турніру не повернулися без призових нагород. Петро Бойчук також зазначив. що Луцький педколедж – єдиний в Україні серед освітніх закладів такого рівня, який має наукові студії і власне наукове видання, де друкуються відомі вчені з України та світу.

Голова обласної ради Григорій Недопад погодився, що педагогічний коледж гідний конкурувати з іншими волинськими вишами, а тому не виключає, що в недалекому майбутньому освітній заклад може змінити статус з коледжу на інститут. «Ви – один з найкращих педагогічних коледжів в Україні. У вас сформована потужна освітянська спільнота, тисячі талановитих студентів. Останні роки ви демонструєте потужний розвиток і поступ. Не збавляйте обертів. Ці важкі часи ми переживемо і неодмінно переможемо», – висловив упевненість у своєму вітальному слові Григорій Недопад. Він також нагородив відзнаками Волиньради кращих працівників освітнього закладу.

З нагоди подвійного свята викладачі та студенти факультету музичного мистецтва підготували феєрично-патріотичну композицію, яка нікого з глядачів не залишила байдужим.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*