офіційний сайт

ОБОВ’ЯЗОК – ВІДДЯЧИТИ ЗА ВИСОКІ СПОРТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся зі срібною призеркою Паралімпійських ігор з параканое Мариною Мажулою. До спілкування зі спортсменкою та її чоловіком Володимиром також долучились народний депутат України Вячеслав Рубльов, депутат облради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук, заступник голови облвійськадміністрації Олександр Троханенко та начальник профільного управління ОВА Олександр Хвіщук.

Заслужена майстер спорту України, членкиня національної збірної України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Марина Мажула нещодавно стала чотириразовою чемпіонкою світу з параканое, а також є багаторазовою переможницею Європейських першостей. Під час зустрічі із керівництвом області вона розповіла, що усі 7 місяців війни перебувала на тренувальних зборах та змаганнях за кордоном.

«Війна мене застала на тренувальних зборах у Туреччині. Ми дуже хвилювались за наших рідних в Україні. Перших два тижні війни я взагалі не тренувалась, в мене був шок. Я не випускала телефон із рук і лише перечитувала стрічку новин…Потім нашу команду запросили до тренувального табору у Франції, де ми перебували постійно. За цей час взяли участь у кубку світу в Польщі, чемпіонаті світу в Канаді та першості Європи у Мюнхені. Зараз змагальний рік завершився, і ми розпочали зимову підготовку до чемпіонатів, які заплановані уже наступного року», – розповіла спортсменка.

Марина Мажула є почесною громадянкою Ратнівщини, разом із чоловіком вони мешкають у селі Замшани. Чи не найбільш болючим питанням, яке нині турбує подружжя, є поліпшення житлових умов, адже доїзд та доступність до об’єктів медичної та спортивної інфраструктури є досить проблемними для людей з інвалідністю.

Голова Волиньради Григорій Недопад зауважив, що влада області ще у попередні роки зобов’язалася віддячувати волинським спортсменам за високі результати і досягнення та допомагати їм при потребі вирішувати житлові проблеми.

«Хоча зараз військовий час, і чи не усі кошти обласного бюджету ми у першу чергу спрямовуємо на потреби військових, однак влада області не може оминути увагою й тих людей, які прославляють Україну та Волинь на спортивних першостях. Тому ми будемо ініціювати внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту, аби виділити 50 % співфінансування з обласного бюджету на поліпшення житлових умов для сім’ї Марини Мажули. Відповідні зміни ми затвердимо на найближчій сесії обласної ради», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*