офіційний сайт

ОБЛРАДА ПОДБАЛА ПРО «УТЕПЛЕННЯ» ВОЛИНСЬКИХ БІЙЦІВ

Сьогодні голова Волиньради Григорій Недопад передав чергову партію допомоги для потреб бійців 2-го окремого стрілецького батальйону. Відшукати та закупити буржуйки, термобілизну, берці та балаклави обласній раді допомогли благодійники та волонтери.

Вантаж прийняв начальник обласного центру комплектування та соціальної підтримки Олег Кивлюк. Він зобов’язався негайно доправити усе волинським воїнам, які зараз виконують бойові завдання на східному фронті.

«Підрозділи також гостро потребують генераторів різної потужності. Хлопці – в полях, де немає електропостачання, окрім того батальйон постійно пересувається. Із цим запитом ми звертаємося і до керівництва обласної ради, і до облвійськадмністрації. Зимовою амуніцією наш батальйон вже забезпечений. А от ще кілька печей-буржуйок будуть не зайвими. Це також вкрай необхідна річ з настанням холодів»,- зауважив обласний комісар.

Голова обласної ради Григорій Недопад пообіцяв прохання задовольнити. «По запитах захисників ми щодня контактуємо із благодійниками та волонтерами. Вже найближчим часом буде сформовано черговий транш допомоги із найбільш затребуваних речей», – запевнив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*