офіційний сайт

ОБЛАСНА ВЛАДА ТА ООН ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВИМУШЕНИМИ БІЖЕНЦЯМИ

Виклики, які постають перед територіями, що приймають внутрішньо переміщених осіб – головна мета зустрічі представників обласної ради та облвійськадміністрації з представником Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Раяном Маршалом.

Участь в обговоренні взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він, зокрема, зазначив, що втікачів від російської агресії Волинь приймає з 2014 року. «Саме тоді ми отримали перший досвід роботи з цими людьми. Ми співпрацювали з громадськими організаціями внутрішньо переміщених осіб, вивчали їхні проблеми, шукали шляхи вирішення в межах нашої компетенції, – каже Григорій Пустовіт. – Сьогодні це мінімум 70 тис людей, які зупинилися на Волині. Нині проблеми внутрішньо переміщених осіб вирішуються зусиллями органів місцевого самоврядування, громадських організацій. Волиняни теж допомагають людям відчути, що їх не залишили напризволяще. Разом ми допомагаємо переселенцям себе знайти в новому житті».

Заступник голови Волиньради зауважив, що нинішня робота із ВПО проводиться набагато якісніше. До неї залучені вузькі спеціалісти, які працюють і з дорослими, і з дітьми, надається психологічна допомога. Крім того, ВПО інтегрують в громади, допомагають релокувати бізнес або знайти роботу.

На заході відбулася презентації громадських організацій та ініціатив, які працюють з ВПО, в тому числі й ГО КримSOS. Головне завдання цієї громадської платформи – висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики РФ стосовно кримчан, підтримання зв’язків півострова з материковою Україною, а також консолідація українського суспільства через захист прав, свобод та інтересів внутрішньо переміщених осіб (ВПО) й інших людей, котрі постраждали внаслідок російської агресії.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*