офіційний сайт

НОВІТНЯ ТЕХНІКА ДЛЯ ОСЕРЕДКУ ІСТОРІЇ СТАРОЇ ОЛИКИ

У замку Радзівілів, за ініціативи керівництва Олицької селищної ради, триває облаштування інформаційного центру історії старої Олики.

Свій внесок у цю справу від імені обласної ради зробив її голова Григорій Недопад – для потреб центру подарував сучасний широкоформатний монітор.

«До мене з проханням підтримати їхню ініціативу звернувся голова громади Олександр Прендецький. На цьому великому моніторі будуть транслюватися слайд-шоу раритетних історичних світлин старої Олики, а також фото з родинного архіву Радзівілів, які передав один з нащадків Мацей Радзівіл. Переконаний, що це стане частиною майбутньої експозиції», – сказав голова Волиньради.

Олицький селищний голова Олександр Прендецький розповів, що роботи з облаштування інформаційного центру уже на завершальному етапі, його відкриття планують наприкінці листопада.

«Тут будуть презентовані історичні планшети, виконані архітекторами, макет старої Олики, картини місцевого художника із краєвидами селища у минулі часи. Усе це ми шукаємо та робимо власними силами, щоб зберегти цікаву, величну та багату історію нашого селища», – розповів він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*