офіційний сайт

НІМЕЦЬКІ ЛІКИ ДОСТАВЛЕНО В УКРАЇНСЬКІ ШПИТАЛІ

Упродовж останнього тижня волонтери Фонду Національного Розвитку за всебічної підтримки голови Волиньради Григорія Недопада доправляли медичні вантажі в лікарні різних областей.

Найбільше медикаментів отримали 5 шпиталів прифронтової Донеччини. Поповнили також запаси і волинських клінік, де проходять лікування військовослужбовці.

«Медичне забезпечення лікарень, до яких першочергово потрапляють наші захисники та цивільне населення, є для нас справою честі», – зауважив голова правління Фонду національного розвитку, уповноважений голови облради з питань гуманітарної допомоги Олександр Кулаков.

Понад 20 тонн лікарських препаратів на загальну суму понад 120 тисяч євро було зібрано за сприяння потужної німецької корпорації Stiftung Mainzer Herz і клініки Universitätsmedizin Mainz, які системно допомагають українським шпиталям медикаментами і обладнанням.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність німецьким партнерам за такий необхідний сьогодні вид допомоги, а ще волонтерам, які подбали про організацію логістики вантажу по Україні, адже сьогодні це дуже непросто.

«У переліку цих медичних вантажів – більше сотні найменувань ліків та виробів медичного призначення широкого спектру застосування: від хірургії – до реабілітації поранених. Особлива дяка співробітникам корпорації Stiftung Mainzer Herz. Ваші медикаменти рятують життя наших воїнів та мирних громадян. Ми дуже цінуємо цю допомогу», – наголосив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення
  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.
  П.І.Б. :*
  Адреса :*
  Телефон :
  Звернення :*
  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.
  Електронною поштоюПоштою
  Поштою :*
  Електронною поштою :*