офіційний сайт

НЕСУТЬ БОЙОВУ ВАРТУ І ОСУЧАСНЮЮТЬ ПРИКОРДОННУ ІНФРАСТРУКТУРУ

Після капітальної реконструкції відкрили відділення інспекторів прикордонної служби «Гута». Оглянути оновлену інфраструктуру волинські прикордонники запросили голову обласної ради Григорія Недопада, начальника ОВА Юрія Погуляйка, представників районної влади та громад, а також меценатів.

Облаштування пункту пропуску «Гута» здійснювалося в тому числі і коштом обласного бюджету. Тут не лише відремонтували споруди, а й проклали усі необхідні комунікації. Тепер підрозділ відповідає усім стандартам сучасного прикордонного менеджменту. Також ділянка надійно інженерно укріплена й оснащена камерами відеоспостереженням. У складі сил оборони України прикордонники пильнують тут близько 20 кілометрів кордону з білоруссю.

«У теперішніх реаліях прикордонники не лише несуть службу з охорони державних рубежів, але є й повноцінним бойовим підрозділом. Вищим керівництвом країни визнано, що на Волині кордон облаштовано і захищено чи не найкраще. Велика дяка усім, хто докладає до цього зусиль. Військовослужбовцям прикордонного загону бажаю результативного виконання завдань без втрат. Віримо у перемогу», – зазначив у своєму виступі очільник Волиньради Григорій Недопад.

Своєю чергою начальник прикордонного загону Сергій Лозінський подякував представникам влади та усім, хто долучився до розбудови підрозділу й облаштування кордону, і вручив їм пам’ятні відзнаки. На завершення присутні разом висадили пів сотні дерев у парку імені Героїв України.

Окрім того, на території військового містечка відділу «Світязь» освятили капличку, збудовану на честь Святого Юрія Переможця. Вона слугуватиме місцем духовної підтримки для військовослужбовців.

«За молитвами цього святого нехай Господь береже наших воїнів, дарує їм довгий земний вік, Перемогу та мир нашій славній Україні», – звернувся до присутніх військовий капелан протоієрей Михайло Хімчак.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*