офіційний сайт

НАША НЕЗАЛЕЖНІСТЬ: ВІДЗНАЧАЄМО І УСЕ ЩЕ БОРЕМОСЯ ЗА НЕЇ. ФОТОРЕПОРТАЖ

31-шу річницю незалежності Україна відзначає у героїчній і важкій боротьбі з агресором та терористом.

На символічному місці – біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України зібралася понад сотня люду: військові та співробітники силових відомств, волонтери і громадськість, представники державної та самоврядної влади, серед яких керівництвота депутати Волиньради.

Найперше присутні пошанували хвилиною мовчання Героїв та мирних громадян, які загинули від рук окупантів, а також поклали квіти до пам’ятного знаку на честь тих, хто упродовж століть клав свої життя на вівтар незалежності країни.

«31-ий рік Незалежності, 8-ий рік війни з агресором. Але, насправді, ця війна триває набагато довше, – звернувся до громади голова обласної ради Григорій Недопад. – Кілька століть за суверенітет, соборність і право самостійно визначати свою долю борються не лише воїни, а й увесь український народ. Очевидно, що сьогодні – пік цієї боротьби. Нам тривожно прокидатися під завивання сирен, нестерпно важко ховати рідних і знайомих, боляче перейматися долею дітей. Але нас не здолати, ми переможемо! Бо за нами правда і з нами Бог. Слава Україні, героям і нації!», – завершив свій виступ Григорій Недопад.

З нагоди найбільшого державного свята за вагомий особистий внесок у розбудову країни та утвердження незалежності державні нагороди та відзнаки отримали військові, волонтери і благодійники, аграрії та громадські діячі. Орденом княгині Ольги нагороджено очільницю громадської організації родин загиблих в АТО Любов Карабан. Подякою всеукраїнської Асоціації місцевих та регіональних влад відзначено депутата обласної ради Ігоря Леха.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*