офіційний сайт

НАЙПЕРШЕ – БЕЗПЕКА, АЛЕ І ЗМІСТОВНЕ ДОЗВІЛЛЯ ТЕЖ

Голова обласної ради Григорій Недопад залучає соціально відповідальний бізнес до облаштування укриттів в соціально-освітніх закладах з постійним перебуванням дітей, а також сприяє організації змістовного і активного дитячого дозвілля у літній період.

Щойно дозволить безпекова ситуація, вихованці сиротинців та інших соціальних закладів, де малеча перебуває цілодобово, повернуться з евакуації. Однак, до того часу в таких комунальних установах повинні бути облаштовані надійні та комфортні укриття, – таку позицію відстоює очільник Волиньради Григорій Недопад.

Та оскільки на час воєнного стану урядом запроваджено суттєві обмеження бюджетних видатків, в тому числі і капітальних, для створення бомбосховищ залучаються усі інші, не заборонені законодавством, можливості. «За таким принципом ми вже майже завершили будівництво укриття у нашому обласному будинку дитини. Будівельні матеріли надали спонсори та меценати, роботи виконували майстри та студенти комунальних профтехосвітніх закладів. Залишилося умеблювати. І зробити це належить дуже ґрунтовно, адже це для малечі до 3 років, до того ж з проблемним здоров’ям», – зауважив Григорій Недопад.

З таким проханням спільно з депутатами обласної ради він звернувся до керівника однієї з найбільших в регіоні меблевої фабрики, чия продукція завоювала і європейські ринки. Олег Борбелюк розповів про особливості виробництва та контроль за якістю і безпечністю меблевих виробів. Він також зауважив, що через бойові дії та ускладнену логістику виробництво довелося скоротити майже на дві третини. «Але збитки будемо підраховувати після завершення війни, а зараз ми з усіх сил повинні працювати на перемогу», – зазначив виробничник і з готовністю погодився допомогти сиротинцю з усім необхідним для облаштування інтер’єру сховища.

Голова Волиньради також зустрівся із засновником та тренером нововолинського волейбольного клубу «Вест-А», де займаються майже півсотні підлітків. В’ячеслав Спиридонов розповів, що попри воєнний стан заняття не припиняли. Тренування проводять подалі від міської, потенційно вразливої інфраструктури, на відкритих, щоразу інших майданчиках, які часто з дітьми самі ж і облаштовують.

Григорій Недопад, як голова Волинської федерації волейболу та у якості патронатної підтримки, передав вихованцям клубу різноманітний спортивний інвентар. «Я переконаний, що навіть під час війни діти повинні мати змістовне дозвілля, можливість займатися спортом чи творчістю, зрештою, бути під організованим наглядом у період канікул, адже традиційний літній відпочинок зараз більшості наших дітей, на жаль, недоступний», – вважає Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*