офіційний сайт

НАЙКРАЩЕ – ДЛЯ НАЙМЕНШИХ

Напередодні професійного свята медичних працівників голова Волиньради Григорій Недопад спільно з благодійниками відвідав обласне територіальне медичне об’єднання захисту дитинства і материнства.

За сприяння благодійної організації «Відродження України», з якою в обласної ради укладено меморандум про гуманітарну співпрацю, сьогодні для найменших пацієнтів Григорій Недопад передав вантаж вартістю понад 1 мільйон гривень. Серед допомоги – дитяче харчування відомих світових виробників, підгузки, предмети догляду за немовлятами, а також засоби дезінфекції.

Очільниця комунального закладу Ірина Горавська подякувала голові обласної ради та керівникові благодійної організації Анатолію Капустюку за підтримку, принагідного зазначивши, що медичне об’єднання захисту дитинства і материнства від початку війни працює також і як своєрідний гуманітарний медичний хаб, і частина гуманітарної допомоги спрямовується в інші медичні заклади, формуються аптечки та комплекти обладнання та інструментарію на передову. Також тут опікуються і вимушеними переселенцями, надаючи не тільки медичну, а й психологічну та матеріальну допомогу.

Вона також розповіла, що замість, як було заплановано, реалізовувати велику розбудову закладу, колектив був змушений облаштовувати в укритті операційні та пологові зали, палати для породіль і дітей. Але, запевнила Ірина Горавська, як і до війни, заклад продовжує надавати якісну високоспеціалізовану комплексну допомогу. «Попри все, ми майже удвічі збільшили кількість пакетів послуг, продовжуємо навчати персонал, вдосконалювати методики лікування. Ми не припиняємо розвиватися», – запевнила генеральна директорка об’єднання.

Григорій Недопад також зустрівся з колективом медзакладу. «Волинське територіальне медичне об’єднання захисту дитинства і материнства – єдине в державі, де виходжують немовлят вагою у 420 грамів. Це – найсучасніший і найкращий в Україні дитячий лікувальний заклад. Така висока планка, таке визнання і підстава для гордощів – заслуга кожного з вас. Працюйте, а обласна рада докладатиме усіх зусиль для розвитку комунальної установи», – звернувся голова Волиньради до медиків.

Привітала персонал з професійним святом і народна депутатка Ірина Констанкевич: «Не зважаючи на війну і важкі випробування, сьогодні ми відчуваємо також і радість, що можемо пишатися результатами своєї праці. Це те, що додає сили, віри і впевненості у нашій перемозі. Україна майбутнього спиратиметься саме та такі заклади: тут є рух, динаміка, життя і перспектива».

З нагоди професійного свята кращі медпрацівники отримали відзнаки.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*