офіційний сайт

НАГРУДНИЙ ЗНАК І ПРАПОР З АВТОГРАФОМ – НАГОРОДИ ВОЛИНЯНАМ ВІД ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧА

Особисту відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного за підтримку українського війська отримав і голова Волиньради Григорій Недопад.

Церемонія нагородження відбулася на Тернопільщині в каплиці-пантеоні, зведеній у 2014 році на честь загиблих Героїв у війні з російськими окупантами. Їхні імена для майбутніх поколінь навіки закарбовані у граніті храму. Щороку у серпні тут відбувається всеукраїнська проща родин загиблих.

На запрошення Міністерства оборони України у день храмового свята до цього знакового місця прибули рідні полеглих воїнів, волонтери і благодійники, військовослужбовці та представники влади з усіх західних областей. Присутні взяли участь в жалобному богослужінні та поклали квіти до пам’ятника полеглим Героям.

Окрім голови Волинської обласної ради за допомогу силам оборони нагороди Головнокомандувача ЗСУ – почесний нагрудний знак та прапор з особистим підписом – отримали також начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, очільник благодійного фонду «Відродження України» Анатолій Капустюк, волонтери Андрій Маринюк, Віталій Ярема та Михайло Маркович.

Григорій Недопад висловив вдячність за удостоєну відзнаку, зауваживши, що сьогодні підтримка Збройних Сил України – це обов’язок кожного громадянина.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*