офіційний сайт

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ: ВШАНОВУЄМО ЗАГИБЛИХ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ. ФОТО

29 серпня в Україна схиляє голову на знак пам’яті про захисників, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Цей день встановлено Указом Президента у 2019 році для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали свої життя на вівтар свободи. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.

Цього дня в обласному центрі Волині відбулися пам’ятні заходи за участі представників влади, військовослужбовців, родин загиблих Героїв, правоохоронців та небайдужих представників громадськості. Вклонитися пам’яті загиблих прийшов заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Так, біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України», що на Театральному майдані Луцька, представники духовенства ПЦУ відслужили панахиду.

«Господь каже, що немає більшої любові, коли хто душу свою віддасть за ближніх своїх. І сьогодні ми вдивляємось в обличчя цих мужніх та надзвичайно жертовних людей, які не шкодували своїх життів, щоб зупинити поширення зла по Україні. Ми сьогодні дякуємо нашим захисникам та захисницям, які загинули за незалежність та волю України і українського народу. Ми вдячні їм за їх подвиг та за приклад до наслідування. Зичу усім нам миру, добробуту та єднання заради перемоги», – сказав у своєму зверненні до присутніх священик Володимир Подолець.

На знак вшанування пам’яті загиблих захисників України о 9.00 год усі присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання. Також учасники заходу поклали квіти до пам’ятного фотостенду та виконали Державний Гімн України.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*