офіційний сайт

НА ВОЛИНСЬКОМУ НАПРЯМКУ – ВЕЛИКЕ СКУПЧЕННЯ ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ

Сьогодні відбувся товариський матч між ветеранами київського «Динамо» та футбольною командою луцьких прикордонників.

Ідея організувати такий поєдинок виникла, коли на одному із пунктів пропуску волинські прикордонники упізнали легендарних динамівців – Олега Саленка, Сергія Коновалова, Анатолія Безсмертного, Юрія Дмитруліна та інших, – про це розповів командир Луцького прикордонного загону Сергій Лозінський. Він і запропонував титулованим футболістам провести дружній матч для підтримки бойового духу охоронців кордону.

Перед початком матчу обидві команди від імені депутатів та очільника Волиньради привітав заступник голови Григорій Пустовіт. «Сьогодні у спортивній боротьбі зійдуться особливі гравці – наші оборонці кордону, які першими прийняли удар агресора і які зараз на полі бою виборюють наш суверенітет, і – зірки вітчизняного футболу, які на спортивних полях упродовж багатьох років здобували славу та визнання нашої країни у світі. І хто б у сьогоднішньому матчі не став переможцем, я переконаний, що цей поєдинок прислужиться нашій спільні перемозі, а наступний дружній матч пройде під мирним небом і серед переповнених глядацьких трибун», – висловив упевненість Григорій Пустовіт.

Володар призу «Золота бутса», рекордсмен чемпіонатів світу за кількістю забитих в одному матчі м’ячів, іменитий бомбардир Олег Саленко розповів, що на пропозицію волинських прикордонників про товариську зустріч погодилися відразу та з радістю. Команда ветеранів «Динамо» саме повернулася з-за кордону, де постійно проводить благодійні турніри, а усі зібрані кошти передає на потреби ЗСУ. Окрім того, з 2014 року динамівці вже мають за добру традицію організацію дружніх футбольних поєдинків з військовослужбовцями об’єднаних сил оборони. Востаннє такий матч вони зіграли у Бородянці.

Що ж до гри з волинськими прикордонниками, то вона завершилася товариською нічиєю.

Більше фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/CysH1RtBft5PXGWK8

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*