офіційний сайт

НА ВОЛИНІ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖ «ДО ПЕРЕМОГИ». ФОТОРЕПОРТАЖ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Театральній площі Луцька відбулось фізкультурно-мистецьке свято на підтримку українського воїнства «До Перемоги». Почесним гостем дійства став голова Волиньради, очільник регіонального відділення НОК України Григорій Недопад.

Захід проходив під егідою Волинського осередку НОК України, за сприяння обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, а також Волинського державного центру естетичного виховання.

До всеукраїнського онлайн-челенджу долучились майже 120 навчальних закладів Волині. Учні та студенти закладів середньої, профтехосвіти та ДЮСШ демонстрували фізичні вправи, а також висловлювали слова підтримки усім, хто наближає перемогу України: воїнам ЗСУ, медикам, рятувальникам та волонтерам.

«Такими заходами ми вкотре підтверджуємо, що українці – це патріотична нація. Тішить те, що наші діти беруть активну участь і тим самим демонструють нашим воїнам свою вдячність та беззаперечну віру у перемогу. Усі ми схиляємося перед мужністю та звитягою українських захисників, які боронять нашу землю ціною власного життя», – сказав у вітальному слові Григорій Недопад.

Святкове дійство супроводжувалось виступами учасників челенджу, солістів та танцювальних колективів. Усі охочі мали змогу долучитись до збору коштів для потреб ЗСУ, а також взяти участь у захоплюючих майстер-класах з виготовлення браслетів сувенірів та оберегів для захисників України.

За підсумками змагань нагороди отримали близько десятка кращих учасників з різних куточків області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*