офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЮВІЛЕЙНЕ ВИДАННЯ «УКРАЇНА INCOGNITA»

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася презентація чергового перевидання книги серії «Бібліотека газети «День» «Україна Incognita», якій цьогоріч виповнилося 20 років.

Участь в презентаційній зустрічі із головною редакторкою газети «День» Ларисою Івшиною взяли представники наукової спільноти краю, студентство, а також заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт і народна депутатка України Ірина Констанкевич.

Провідна ідея цієї праці — ідентичність і модернізація — сьогодні набула ще більшої актуальності, вважає Лариса Івшина. «Українці мають думати про майбутнє, а для цього конче потрібне безперервне перенавчання нашої нації, потрібна надійна історична лоція. Є всі підстави стверджувати, що «Україна Incognita» є саме такою. Уже той факт, що книзі вже двадцять років, а її досі активно запитують, свідчить, що ця праця заслуговує на особливе ставлення», – переконана головна редакторка газети «День».

«Ця книга – відкриття маловідомого. Про Україну, про її важкий історичний і духовний досвід. Пізнаючи його, ми пізнаємо себе самих і свою державу. І це вкрай важливо, бо має вплив на наше майбутнє», – зазначив Григорій Пустовіт. Він також вважає, що видання – свідчення того, що українці – частина європейської спільноти, і нам є що цій спільноті запропонувати.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*