офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ПОСТАВЛЯТЬ НА ПОТІК ВИРОБНИЦТВО БУРЖУЙОК

Голова Волиньради Григорій Недопад, начальник ОВА Юрій Погуляйко та народна депутатка України Ірина Констанкевич ознайомилися з виробничими потужностями одного з волинських підприємств, що спеціалізується на виготовленні запчастин та агрегатів для сільського господарства.

Мета візиту – вивчити можливість поставити на потік виготовлення автономних печей для обігріву та приготування їжі, відомих як буржуйки, для потреб військових частин та для фронту.

Керівник підприємства – представник соціально-відповідального бізнесу, волонтер та благодійник ще з 2014 року забезпечує бійців буржуйками та іншою необхідною у побуті та на полі бою продукцією власного виробництва.

Підприємство запустило виробництво металевих пічок двох конструкцій. Більша може обігріти приміщення об’ємом 30 кубічних метрів, а менша розрахована на 20. Тут виготовляють і залізні сковорідки та інші пристосування для приготування їжі на вогнищі у польових умовах. Також налагоджено роботу із виготовлення плитоносок та комплектуючих для вогнепальної зброї. Усе це системно передають на передову.

«Готуючись до осінньо-зимового сезону ми не можемо забувати про наших захисників. Якою б складною зима не була для нас, цивільних, найважчою вона буде для тих, хто в бліндажах та окопах за будь-яких погодних умов боронитиме нас від агресора», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*