офіційний сайт

НА ВОЛИНІ ОБЛАШТОВУЮТЬ ВІЙСЬКОВІ ЧАСТИНИ ТЕРОБОРОНИ

Відбулась службова нарада за участі керівництва області, командування обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки, а також сотої бригади тероборони з вирішення актуальних питань розгортання в області кадру військових частин ТрО. За дорученням голови обласної ради Григорія Недопада участь в обговоренні взяв його заступник Григорій Пустовіт.

Командир батальйону військової частини А7028  Олександр Адамович та заступник військового комісара обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павло  Свадовський поінформували присутніх про хід комплектування військових частин та окреслили нагальні проблемні питання з облаштування місць їх дислокації у районах та містах. 

За словами Олександра Адамовича у кожному із приміщень триває встановлення відеоспостереження та сигналізації. Військові також розраховують на сприяння місцевого керівництва та влади області щодо забезпечення кожної із частин офісними меблями, комп’ютерною технікою та автомобільним транспортом. Відкритим також є вирішення питання доїзду військовослужбовців до місць розташування батальйонів тероборони.

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт зауважив, що з боку обласного та місцевого керівництва гарантоване максимальне сприяння військовим.

«Ви маєте працювати на випередження. У вас має бути повне розуміння, якими мають бути наступні кроки, як діяти в разі небезпеки і хто має поповнити чисельність батальйонів тероборони», – зауважив він.

На думку заступника голови облради злагодженими мають бути дії не лише військових, а й керівництва області, районів та територіальних громад. Він озвучив пропозицію вже найближчими днями провести раду оборони області, у ході якої будуть окреслені першочерговий план дій та засоби його реалізації .

«Необхідно також підготувати методичні рекомендації для райдержадміністрацій та очільників громад, щоб вони орієнтувалися, які їхні дії в разі виникнення загрози. Вони мають розуміти, якою має бути комунікація та життєзабезпечення в умовах бойових дій», – резюмував він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*