офіційний сайт

НА ВОЛИНІ БУДЕ НОВЕ ВИРОБНИЦТВО НЕСТЛЕ

Потужності з виробництва вермішелі розгорнуть на 20 гектарах площ у селі Смолигів Торчинської громади. Інвестиція компанії Nestlé складе 40 млн швейцарських франків.

На новому виробничому майданчику планують створити щонайменше 700 робочих місць. Відтак, разом з фабрикою у Торчині виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії, де працюватиме 1500 людей, і який постачатиме продукцію і на український, і на європейський ринки.

Топ-менеджери концерну стверджують: Nestlé є першою мультинаціональною компанією, що оголосила про нові інвестиції та здійснює практичні кроки вже зараз, щоб забезпечити майбутній розвиток України. «Я з гордістю підтверджую взяте нами зобов’язання інвестувати в Україну. Це важливий крок для Nestlé, зроблений у дуже складний для країни час. Ми прагнемо створити виробничий хаб, забезпечуючи додаткові робочі місця та задовольняючи потреби українців і громадян інших європейських країн високоякісними продуктами», – зазначив генеральний директор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі.

Перспективу відкриття нового виробництва саме на Волині кілька тижнів тому з представниками компанії обговорював голова обласної ради Григорій Недопад. «Я невимовно потішений рішенням Nestlé розмістити нові потужності в нашій області. Це не тільки додаткові робочі місця і податки до бюджету громади. У філософії компанії – використання місцевої сировини і запровадження органічного землеробства, а також енергоощадність та збереження довкілля. Окрім того, Nestlé – зразок соціально відповідального бізнесу, у Торчинській громаді вони підтримують практично усі суспільно значущі проєкти», – зауважив голова Волиньради.

Варто зазначити, що з початку повномасштабного вторгнення компанія передала більше 4000 тонн продукції майже на 500 млн. грн для підтримки українців як всередині країни, так і українським біженцям за кордоном.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*